Spotkania cykliczne Narodzić się na nowo

Zapraszamy na cykl spotkań prowadzonych przez katolickiego kapłana z Indii - ojca Jose Maniparambil. Ojciec jest osobą z ogromnym charyzmatem.

Ufamy, że 3 dni przepełnione modlitwą mogą wpłynąć na całe Twoje życie. Chcemy, byś doświadczył miłości Boga, nawiązał z Nim osobistą relację. Wtedy Twoje życie na pewno się zmieni. Wtedy narodzisz się na nowo.

Spotkania będą odbywać się przez 3 dni (3-5 listopada)
Codziennie będziemy zaczynać Mszą Świętą od godziny 18:00
Miejsce: Kaplica ul. Ku Słońcu 124 Szczecin

Udział w spotkaniach jest darmowy

Zawody Tańca Breaking MAD JAM

Ekipa taneczna Mad Flavour oraz fundacja Life surfers ma zaszczyt zaprosić Was na międzynarodowe zawody tańca Breaking (Breakdance) MAD JAM


* Mad Flavour świętuje swoje urodziny! *


Spływ kajakowy - Majówka

Witajcie! Majówka to zawsze dobry pretekst do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury! Dla nas będzie to okazją do lepszego poznania się, dobrej zabawy, chwili relaksu połączonego z lekką aktywnością fizyczną oraz wspólnej modlitwy. Zapraszamy wszystkich na 3-dniowy spływ malowniczym szlakiem Piławy i Dobrzycy. Wydarzenie jest skierowane głównie do młodych osób.

II FORUM MŁODYCH OGIEŃ Z NIEBA

II Forum Młodych Ogień z Nieba zaplanowane jest jako całodniowe wydarzenie na 27 kwietnia 2019 roku w hali Szkół Salezjańskich ul. Ku Słońcu w Szczecinie mogącej pomieścić 1500 osób. Zaplanowane są konferencje, modlitwy, dużo śpiewu, świadectw, a na końcu koncert uwielbienia. Chcemy w tym roku mówić dużo o Miłosiernym Ojcu, który zawsze przyjmie pogubione dzieci. Dlatego wydarzenie to zaplanowane jest w wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
Informację i rejestracja dostępna pod adresem: Link

Summer CAMP by Life Surfers

Zapraszamy Was na wakacyjny wypad z Fundacją Life Surfers!
Spędź aktywnie czas w gronie młodych!

Warsztaty o tematyce seksu, antykoncepcji i płodności

Zapraszamy na warsztaty o tematyce seksu, antykoncepcji i płodności.

OBALAMY MITY I PRZEDSTAWIAMY FAKTY!
Warsztaty poprowadzi Katarzyna Sachaj

Udział w warsztatach jest darmowy
Przyjdź i miej świadomość własnego ciała!

Warsztaty tańca Breaking z bboyem Poterem z Izraela

Ekipa taneczna Mad Flavour oraz fundacja Life surfers ma zaszczyt zaprosić Was na warsztaty tańca Breaking (Breakdance) z bboyem Poterem z Izraela Warsztaty są częścią zawodów MAD JAM Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/561620864262240/

Weekend Młodych

Weekend Młodych Szczecin 26-27 już maju. Czekamy na Ciebie. Kliknij i zarejestruj się na wydarzenie.

Fundacja powstała jako owoc pracy na rzecz młodych. Opieramy się na wartościach chrześcijańskich. Mimo, że każdy z nas ma rodzinę, pracę, studia, poświecamy swój czas, pieniądze, zaangażowanie, by dawać nadzieję innym.

Formularz Kontaktowy

Dane kontaktowe

ul. Parkowa 1/3, 71-600 Szczecin

+48 500 377 540

fundacja@lifesurfers.pl